Scholl Velvet Smooth™ elektrooniline jalaviil eriti jämedateralise otsikuga

Ilusad jalad ainult 2 minutiga – kodune pediküür teementkristallidega elektroonilise küüneviiliga

Toote kirjeldus

Scholl Velvet Smooth™ elekrtoonilise küüneviili unikaalsed teemantkristallidega rullotsikud eemaldavad õrnalt kõva naha ning jätavad jalad siidiselt pehmeks.

Esmakordne kasutamine: Keerake seadme põhja vastupäeva ja eemaldage see. Eemaldage ja visake ära nii punane isolatsiooniriba kui ka plastrõngas.Asetage seadme põhi tagasi ja keerake päripäeva kindlalt kinni.Järgige juhendeid regulaarseks kasutamiseks. Regulaarne kasutamine. Enne kasutamist eemaldage rulli kaitsekate.Veenduge, et rullotsik on kindlat seadmesse sisestatud. Ärge kasutage ilma kinnitatud rullotsikuta.Lülitage seade sisse, keerates hõbedast rõngast vasakule, ja libistage õrnalt üle kõva naha ning surnud nahk koorub järk-järgult. Kasutage ainult kuival nahal. Ärge suruge liiga kõvasti või seade seiskub.Lülitage välja ja kontrollige, kas saite soovitud pehmuse. Kui mitte, lülitage sisse ja korrake, kuni sileduse tase on saavutatud.Lülitage seade välja, keerates hõbedast rõngast paremale. Pühkige või loputage jalgu, et eemaldada surnud nahaosakesed. Kuivatage jalad hoolikalt.Kandke nahale kreem ja masseerige see oma vapustavat siledatesse jalgadesse!Puhastamine peale kasutamist Velvet Smooth™ teemantkristallidega elektrooniline jalaviil ei ole veekindel, kuid seda või puhastada järgnevalt:Lülitage seade välja.Eemaldage rullik seadmest, surudes väljutamisnupule seadme küljel ning tõmmates rulliku õrnalt seadmest välja. Loputage rullotsikut kraani all. Puhastage seade puhta niiske lapiga. Kuivatage nii rullotsik kui seade puhta kuiva lapiga. Asetage rullotsik ja kaitsekate tagasi. Rullotsiku vahetamine. Veenduge, et seade on välja lülitatud. Eemaldage otsik, surudes õrnalt väljutamisnupule seadme küljel ning tõmmake rullik õrnalt välja. Asetage uus otsik seadmesse, vajutades nupukestele rullotsiku mõlemal pool ja sisestage otsik seadmesse. Kontrollige enne kasutamist, et otsik oleks kindlalt seadme külge kinnitatud.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutamiseks ainult jalgade kõval nahal. Mitte kasutada samas piirkonnas rohkem kui 3-4 sekundit korraga. Peatuge, kui nahk muutub valusaks või põletikuliseks. Kasutada ainult kuival (mitte märjal) nahal. Mitte kasutada vigastatud, valusal või ärritund nahal. Ärge pange toodet vette. Toode ei sobi suhkruhaigetele ja neile, kellel on vereringehäired. Kasutamise ajal hoidke pikad juuksed ja riided seadmest eemal.