Scholl Velvet Smooth™ elektrooniline küünehooldussüsteem

Viilib, lihvib ja poleerib elektrooniliselt, et saada loomuliku väljanägemisega säravad küüned.

Toote omadused

  • Säravad, loomuliku väljanägemisega küüned ainult kolme sammuga
  • Professionaalse manuküüri/pediküüri tulemused kodus
  • Ideaalne kasutamiseks kodus ja reisil
  • Seadmel on ohutus-stopper, et vältida tugevat survet küüntele
  • Ergonoomline disain

Toote kirjeldus

Scholli Velvet Smooth™ elektrooniline küünehooldussüsteem töötab elektrooniliselt varba - ja sõrmeküüsi viilides, lihvides ja poleerides. Töötab ühe AA patareiga (kaasas).

Veenduge, et käed/jalad on puhtad ja kuivad
1. samm: paigaldage viilimisotsik küünepliiatsile ja lülitage sisse, valides soovitud kiiruse kahest kiirusevalikust. Viilige küüned soovitud kujusse.
2. samm: asendage viilimisotsik lihvimisotsikuga, et siluda ebatasasused ning muuta küüne pind siledaks. See valmistab küüne pinda ette 3. sammuks.
3. samm: asendage lihvimisotsik poleerimisotsikuga ja poleerige küüne pinda ringikujuliste liigutustega. Parima tulemuse saavutamiseks rakendage kerget survet. Lõplikuks viimistluseks kasutage 7 õli kompleksiga rikastatud küünenaha- ja küüneõli.

Järgige hoolikalt kasutusjuhiseid. Kasutamiseks ainult varba- ja sõrmeküüntel. Mitte kasutada õhukestel, nõrkadel, kahjustatud või nakatunud küüntel. Küüsi mitte liigselt lihvida. Lõpetada kohe kasutamine, kui tekib ärritus või ebamugavustunne. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Seadet hoida veest eemal. Kui teil on suhkruhaigus, konsulteerige enne selle toote kasutamist tervishoiuspetsioalistiga.

Product Code: 5701092111579