Scholl jalaseene ravi komplekt

Ravib jalseent ning aitab vältida taasnakatumist

Toote omadused

  • Tulemused näha 7 päevaga
  • Tapab seened, mis põhjustavad jala seenhaigust
  • Ravipliiats eraldab õige koguse kreemi, et nakatunud nahale moodustuks õhuke kiht; ei ole vaja puutuda ning kreem kuivab kiiresti
  • Kingasprei aitab vältida taasnakatumist, puhastades seenega saastunud jalanõusid
  • Kliiniliselt tõestatud toime

Toote kirjeldus

Ainulaadne 2-astmeline lahendus: pliiats ja sprei koos mitte ainult ei ravi nahaseent, vaid aitavad ka taastada ja kaitsta nahka, et vähendada taasnakatumise riski.

Ravipliiats sisaldab: Olile-Active™, vesi, vedel parafiin, isopropüülpalmitaat, glütseriin, trilaureet-4-fosfaat, denatureeritud alkohol, naatriumpolüakrülaat, kartulitärklis, pantenool, undetsüleenhape, uurea, kaaliumsorbaat, allantoiin, p-aniishape, naatriumbensoaat.
Ennetav kingasprei sisaldab: vesi, denatureeritud alkohol, boorhape.

Enne kasutamist lugege hoolikat patsiendi infolehte.

1. etapp: Ravipliiats

- Peske ja kuivatage jalad
- Hoidke pliiatsit tagurpdi ja keerake pliiatsi alust ning kandke kreem jala nakatunud alale või vajadusel varvaste vahele
- Laske kreemil kuivada (1-2 minutit)
- Kandke nakatund piirkonnale kaks korda päevas 4 nädala jooksul, et tagada seene korralik hävitamine

2. etapp: Ennetav kingasprei

- Pihustage ravi alguses kõigisse jalanõudesse. Pihustage igat paari jalanõusid kord nädalas,

3 pihustust jalanõu kohta. Veenduge, et kogu jalanõu sisemus oleks pihusega kaetud ja laske enne kandmist kuivada

Enne kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte pihustada otse nahale. Vältida silma ja limaskestadele sattumist. Mitte kasutada, kui olete allergiline mõne selle toote koostisosa suhtes. Kasutada korraga ainult ühel inimesel, et vältida toote saastumist. Hoida temperatuuril alla 50 ºC. Hoida päikesevalguse eest. Hoida eemal kuumusest ja tulest. Tühja mahutit mitte purustada ega asetada tulle. Kingasprei sisaldab eriti tuleohtlikku ainet. Mitte pihustada spreid avatud leegi suunas. Seda toodet mitte kasutada pärast aegumiskuupäeva. Suhkruhaiged, rasedad või imetavad naised peaksid enne kasutamist konsulteerima arsti või apteekriga. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Product Code: 5900627066401