Scholl küüneseene eemaldusvahend

Lihtsalt kasutatav 2-etapiline süsteem, mis on loodud kerge küüneseene tõhusaks raviks ja infektsiooni leviku vältimiseks.

Toote omadused

  • Mugav, diskreetne, kõik-ühes toode
  • Ravib tõhusalt kerget seeninfektsiooni
  • Tapab 99,9% küüneseentest
  • Aitab vältida infektsiooni levikut
  • Lihtne peale kanda

Toote kirjeldus

Scholl küüneravi komplekt on spetsiaalselt loodud, et ravida küüneseent kahesüsteemselt: küüneviilid ja ravivedelik.

Küüneviil
Scholl küünseene ravi komplektis on hügieenilised ühekordsed viilid, mis õrnalt eemaldavad nakatanud küüne pealmised kihid, vähendades seente hulka küünes. Viilimine vähendab ka küüne paksust, mis parandab nende väljanägemist ja teeb ravivedelikule läbi küüne tungimise lihtsamaks.

Ravivedelik
Scholl küüneseene ravi komplektis on spetsiaalse koostisega ravivedelik, mis tungib läbi küüne, et ravida küüneinfektsiooni. See sisaldab koostisosi, mis lõhuvad sidemeid küünerakkude vahel ning niisutavad ja pehmendavad küünt, tehes teistele koostisosadele lihtsamaks nakatunud piirkonda jõudmise. Ravivedelik tapab seened, tehes küüne happelisemaks kui tavaliselt. Ravivedelik moodustab ka küüne pinnale kaitsva kihi, aidates vältida infektsiooni levikut ja vähendades uuesti nakatumise ohtu.

Vesi, isopropanool, glütseriin, sidrunhape, uurea, d-pantenool, ksantaangummi, naatriumbensoaat, pentaerütritüül-tetra-di-t-butüülhüdroksühüdrotsinnamaat (antioksüdant).

2-etapiline ravi:

1. etapp (4 nädalat)
Viilige viiliga õrnalt küüne pinda kord nädalas nelja nädala jooksul.
Peale kasutamist visake viil kohe ära.
Kandke ravivedelik küüne pinnale kord nädalas nelja nädala jooksul.
Laske vedelikul enne sokkide, sukkpükste või jalanõude jalga panekut või voodisse minekut 5 minutit kuivada.
Nelja nädala pärast liikuge 2. etapi juurde

2-etapp (9 kuud)
Kandke ravivedelik küüne pinnale kord nädalas 9 kuu jooksul või kuni värvimuutused on välja kasvanud. Lõigake varbaküüsi kord kuus – ärge lõigake kunagi varbaküüsi naha tasemeni (jätke 2-3 mm pikkuseks).

Sobib kerge küüneseene raviks:
Värvimuutus katab alla 75% küünest.
Sümptomid on kahel küünel või alla selle.
Sümptomid on esinenud alla 2 aasta.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetada kasutamine. Et vältida infektsiooni levikut, viile korduvalt mitte kasutada. Peale kasutamise alati sulgeda korgiga. Mitte kasutada vigastatud nahal või teiste jala haigusseisundite korral. Enne kasutamist PEATE lugema hoolikalt kasutusjuhendit. Kui teil on suhkruhaigus, pidage enne selle toote kasutamist nõu tervishoiuspetsialistiga.