Scholl taastav kreem lõhenenud kandadele koos Active Repair K+™

Kliiniliselt tõestatult parandab kandade seisundit ainult 3 päevaga

Toote omadused

  • Kiire toimega nahka taastav kreem
  • Kliiniliselt tõestatud toime
  • Vähendab ebamugavust
  • Aitab vältida nakatumist

Toote kirjeldus

Scholl taastav kreem lõhenenud kandadele koos Active Repair K+™-ga niisutab nahka ja taastab 'aktiivselt' karedat, kuiva ja lõhenenud nahka. See sisaldab keratiini, mis on naha oluline koostisosa, et ehitada naha loomulikku karkassi, aitamaks kaasa naha taastumisele. 87% inimestest nõustusid, et nähtav tulemus saavutati 3 päevaga.

Aqua, urea, decyl oleate, dimethicone, lanolin, petrolatum, dicocoyl pentaerythritol distearyl citrate, cera microcristallina, glyceryl oleate, paraffin, phenoxyethanol, panthenol, aluminum stearate, propylene glycol, carbomer, chlorphenesin, methylparaben, bisabolol, tocopherol acetate, sorbitol, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, keratin, hydrolyzed keratin, BHA, sodium sulphate, tocopherol, citric acid, sodium phosphate, Faex extract, potassium sorbate

Kandke kaks korda päevas puhtale ja kuivale nahale. Kui nahk on taastunud, kasutage kord päevas, et säilitada pehmeid kandu.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse tekkimise korral lõpetada kohe kasutamine. Mitte kasutada avatud, veritsevate või nakatunud lõhede korral. Vältida silma sattumist. Hoida temperatuuril alla 25 ºC.

Product Code: 05038483588710