Scholl GelActiv sisetallad

Loodud iga jalatsiga sobimiseks.

Uued Scholl GelActiv sisetallad aitavad ennetada väsinud ja valulikke jalgu ning nad on spetsiaalselt loodud kahe erineva vajaduse jaoks.


GelActiv Everyday

Everyday sisetallad igapäevaseks kasutamiseks.

Kui te soovite kauem poes käia, nautida jalutuskäike oma perega või teha kiiret jalutuskäiku lähiümbruses – uued Scholl GelActiv Everyday sisetallad toetavad teie jalgu nii, et võite end tunda mugavalt kogu päeva vältel.

 

Sobivad ideaalselt:

• Igapäevaselt kantavatele kingadele
• (Pool)saabastele
• Spordijalatsitele

GelActiv Sport

Sport sisetallad aktiivseks eluviisiks.

Uute Scholl GelActiv Sport sisetaldadega saate trenni teha isegi kauem. Koostöös Salfordi ülikooliga loodud innovaatilised sisetallad aitavad pehmendada põrutust ja vähendada liigestele tekkivat survet.

• Jooksujalatsid 
• Tossud

Kogemuste ja innovatsiooni kombinatsioon.

Suurepärane tasakaal pehmenduse ja toetuse vahel.

Uus Scholl GelActiv tehnoloogia kasutab kahte tüüpi geeli, mis tõestatult pehmendavad isegi väiksema põrutuse ja vähendavad tõhusalt mõju, mida jalutades ja joostes tunnete. Tahkem geel toetab jalavõlvi ja kandasid, samas tagab pehmem geel kõrgkvaliteetse pehmenduse ja täiendava põrutusi vähendava toime. Uusi Scholl GelActiv sisetaldasid saab lõigata nii, et nad sobivad kõigi jalatsite suurustega. Tänu talla alla jäävale heale haardumisele ei libise nad jalatsi sisse pandult paigalt ära. Sisetaldu saab ka puhastada ja korduvalt kasutada: lihtsalt loputage neid sooja seebiveega.


100 aastat kogemust.

Me jagame siiani meie ettevõtte asutaja dr William Mathias Scholli kirge: me usume, et terved jalad tähendavad suuremat mugavust ja heaolu – ja see on just see, mida me oma toodetega pakkuda soovime.

Scholl GelActiv tehnoloogia

Unikaalne ja innovatiivne GelActiv tehnoloogia kasutab kahte geeli, mis tõhusalt pehmendavad põrutust ja vähendavad rõhku jalgadele: tahkem geel toetab jalavõlvi ja kandasid, lisaks tagab pehmem geel põrutuse optimaalse pehmendamise.


Öelge valutavatele jalgadele hüvasti!

Nõuanded väsinud, valulike jalgade vältimiseks.


Millal ma pean sisetaldu kasutama?

Mida on vaja teada GelActiv sisetaldadest

KKK