Scholl GelActiv™ sisetallad naistele igapäevaseks mugavuseks

Sisetallad igapäevaseks mugavuseks koos GelActiv™ tehnoloogiaga pehmendavad jalgu igal sammul.

Toote kirjeldus

Milleks kasutada Scholl GelActiv™ igapäevaseid sisetaldu? Selle kahesugune geel summutab aktiivselt mikropõrutusi ja aitab vähendada liigset survet, mis tekib käimisel või igapäevastel tegevustel. Tugevam geel tagab jalavõlvi ja kanna toetuse ning pehmem geel annab suurepärase pehmenduse ja põrutuse summutuse. Summutab põrutust kogu päeva, iga päev. Pehmendab põrutust kandadele, põlvedele ja pahkluudele. Tallakujuline disain tagab mugavuse kogu päevaks. GelActiv™ tehnoloogia: ergonoomilise disainiga geelist sisu, mis on integreeritud sisetalla sisse, annab suurepärase põrutuse summutuse ja pehmenduse*. GelActiv™ summutab tõhusalt mikropõrutusi ja vähendab üleliigset survet, mis tekib kõndimisel või jooksmisel.Tallakujuline disain aitab vähendada stressi jala all, omades tõhusat kontaktpiirkondade ja rõhujaotuse paigutust. *vs ilma sisetaldadeta.

JUHISED: Kuidas vältida väsinud jalgu: - Kandke jalanõusid, mis sobivad ja annavad toetuse ja pehmenduse. - Liikuge tihti ringi, et soodustada verevarustust. - Istudes tõstke jalad ülesse. - Säilitage optimaalset kehakaalu. Sobivad kasutamiseks: vabaaja- või tööjalatsid, spordijalatsid, balleriinad. KASUTUSJUHEND: Vajadusel trimmige sobivaks. Lõigake mööda välisäärt oma kingasuuruse või originaalsisetalla järgi. Parimaks tulemuseks eemaldage olemasolevad sisetallad ja asendage need Scholl GelActive sisetaldadega, pannes GEELIGA poole ALLAPOOLE. Asenda tallad, kui on näha kulumismärke. Soovitatavalt iga kuue kuu järel.

JUHISED: Kuidas vältida väsinud jalgu: - Kandke jalanõusid, mis sobivad ja annavad toetuse ja pehmenduse. - Liikuge tihti ringi, et soodustada verevarustust. - Istudes tõstke jalad ülesse. - Säilitage optimaalset kehakaalu. Sobib kasutamiseks: vabaaja- või tööjalatsid, spordijalatsid, balleriinad. Kasutusjuhend: Vajadusel trimmige sobivaks. Lõigake mööda välisäärt oma kingasuuruse või originaalsisetalla järgi. Parimaks tulemuseks eemaldage olemasolevad sisetallad ja asendage need Scholl GelActive sisetaldadega, pannes GEELIGA poole ALLAPOOLE. Asendage tallad, kui on näha kulumismärke. Soovitatavalt iga kuue (6) kuu järel.

Product Code: 5052197039436