Scholl GelActiv™ Sport sisetallad meestele

Uus Scholl GelActiv™ Sport põrutuse pehmenduseks liigestele koos põrutust absorbeeriva GelActiv tehnoloogiaga

Toote kirjeldus

Milleks kasutada Scholl GelActiv™ Sport sisetaldu?
Need summutavad tõhusalt põrutust ja aitavad vähendada üleliigset survet, mis tekib jooksmisel või sportimisel. Tugeva jalavõlvi toe ja pehmendustega on see sobiv spordijalanõudesse. GelActiv™ tehnoloogia. Tugev jalavõlvi tugi aktiivsetele jalgadele. Mõju leevendus kannale, põlvedele ja pahkluudele. Tallakujuline disain tagab mugavuse kogu päevaks.

GelActiv™ tehnoloogia: ergonoomilise disainiga geelist sisu, mis on integreeritud sisetalla sisse, annab suurepärase põrutuse summutuse** ja pehmenduse. GelActiv™ summutab tõhusalt mikropõrutusi ja vähendab üleliigset survet, mis tekib kõndimisel või jooksmisel.

Tallakujuline disain aitab vähendada liigset survet jala all, omades tõhusat kontaktpiirkondade ja rõhujaotuse paigutust.

*vs ilma sisetaldadeta.

** Liigeste all on mõeldud jalgade alumise osa liigeseid , nagu põlve ja pahkluu liigesed

JUHISED: Kuidas vältida väsinud jalgu: - Kandke jalanõusid, mis sobivad ja annavad toetuse ja pehmenduse. - Liikuge tihti ringi, et soodustada verevarustust. - Istudes tõstke jalad ülesse. - Säilitage optimaalset kehakaalu. Sobib kasutamiseks: -spordijalatsid -igapäevased jalanõud/ tossud. KASUTUSJUHEND: Vajadusel trimmige sobivaks. Lõigake mööda välisäärt oma kingasuuruse või originaalsisetalla järgi. Parimaks tulemuseks eemaldage olemasolevad sisetallad ja asendage need Scholl GelActive sisetaldadega, pannes GEELIGA poole ALLAPOOLE. Asendage tallad, kui on näha kulumismärke.