Scholl Freeze soolatüügaste eemaldusvahend

See on efektiivne ja lihtne viis soolatüügaste ja tüügaste eemaldamiseks.

Toote omadused

  • Kiireks ja lihtsaks kodus kasutamiseks
  • Põhineb külmutusmeetodil, mida kasutavad ka tervishoiutöötajad
  • Vajalik võib olla ainult ühekordne ravi
  • Sobib kasutamiseks lastel vanuses 4+
  • Plaastreid ei ole vaja kasutada

Toote kirjeldus

Scholl Freeze soolatüügaste eemaldusvahend toimib sarnaselt külmutamise meetodile, mida kasutatakse meditsiiniasutustes. Soolatüükaid ja tüükaid põhjustavad viirused. Scholl Freeze soolatüügaste ja tüüaste eemaldusvahend on segu dimetüüleetrist ja propaanist (DMEP), mis kiiresti külmutab tüükad ja soolatüükad, nii et viirusega nakatunud rakud surevad. Moodustub vill ja tüügas või soolatüügas kukub loomulikul teel ära ligikaudu 10-14 päeva jooksul.

Enne Scholl Freeze soolatüügaste eemaldusvahendi kasutamist lugege kõiki juhendeid. Kinnitage aplikaator valge plastkorgi külge. Asetage pudel püstiselt kaetud lauale või muule vastupidavale pinnale. Mitte hoida pudelit näo, kehaosade või riiete lähedal. Asetage kork pudelile, nii et aplikaator satuks pudeli küljes asuvasse läbipaistvasse kolbi. Suruge korki kindlalt alla 5 sekundi jooksul. Eemaldage kork pudelilt, aplikaator on veel kinnitatud. Mitte lasta vedelikku nahale sattuda ja mitte hoida pudelit silmade lähedal. PEATE ootama 15 sekundit, hoides aplikaatori otsa suunaga alla, enne kui kannate soolatüükale või tüükale. Asetage applikaatori ots kergelt soolatüüka või tüüka keskele 30-40 sekundiks ( mitte kauemaks kui 40 sekundit). Peale igat kasutamist visake aplikaator ära.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist lugege hoolikalt infolehte. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida kuivas kohas. Hoida eemal tulest ja leegist. Mitte hoida otsese päikesevalguse käes ja temperatuuril üle
50 °C. Vältida silma sattumist. Vältida sissehingamist ja kasutada ainult hästiventileeritavas kohas. Seda toodet mitte kasutada koos teiste tüügaste või soolatüügaste eemaldamismeetoditega. Mitte pihustada otse nahale. Kasutada aplikaatoreid, mis on tootega kaasas. Aplikaatorid korduvalt mitte kasutada. Kui soolatüügas või tallatüügas on raskesti ligipääsetav või nähtav, on soovitav paluda kedagi appi. Toote kuritarvitamine võib põhjustada terve koe põletust või püsivat armistumist või pimedaks jäämist. Kui teil on mitu soolatüügast või tüügast, ravige ainult ühte korraga – ravige igat järelejäänud soolatüügast või tüügast eraldi, jättes ravikordade vahele 2 nädalat. See toode ei sobi: -suhkruhaigetele ja halva verevarustusega inimestele -alla 4-aastastele lastele -rasedatele ja imetavatele naistele . Ärrituse tekkimisel lõpetada kasutamine.