Lõõgastus


Mida ma jalgade väsimuse vastu ette võtta saan?

Leevendage jalgade pinget ja vabanege väsimusest sooja jalavanniga, mis sisaldab mineraalseid sooli või spetsiaalseid puhastusaineid. Tõeliselt lõdvestunud jalgade saavutamiseks masseerige neid jooksva vee all ja tehke mõned harjutused. Proovige oma jalalabasid pöörata, varbaid kokku ja lahku ajada või jalataldu vannipõhjas liigutada. Lõpetage jalavann jalgadel vaheldumisi sooja ja külma vee jugasid kasutades, et vereringet stimuleerida. Kui olete reisimas, võite oma väsinud jalgu ja sääri ka kerge deodorandiga jahutada ja värskendada. 

Mis on jalgade masseerimiseks parim meetod?

Te ei pea olema professionaalne massöör, et oma jalgadele pisut armastust pakkuda. Kõik, mis te vajate, on värskendav jalavann ja kümneminutiline õrn massaaž. Lihtne massaaživõte, mida võite proovida: 

1. Kallake oma jalgadele pisut massaažiõli. 

2. Silitage oma jalgu õrnalt, alustades varvastest, liikudes edasi külgedele, talla juurde ning kanna taha. Seejärel masseerige oma pahkluud ja pöida. 

3. Mudige kergelt pöialdega iga varba alt. 

4. Libistage aeglaselt oma pöialt kannalt varvaste suunas, piki oma jalavõlvi ja seejärel piki jala väliskülge. 

5. Hoidke oma varbaid ühekaupa oma pöidla ja nimetissõrme vahel ja venitage neid kergelt. 

6. Pange üks käsi ümber oma jala esiosa ja teine käsi ümber jala tagaosa. Seejärel pöörake oma käsi kergelt vastupidises suunas, nagu te oleksite oma jalgu pesu kombel veest puhtaks väänamas.