Často kladené dotazy

FAQs

1. Mis on nahakuivuse ja nahapaksendite põhjused?

Oleme jalgadel päev päeva järel terve oma elu. Siiski pöörame oma jalgadele tihti liiga vähe tähelepanu. Meie jalataldadel olev paks nahk muutub kiiresti kuivaks, karedaks ja hapraks rõhu, suure koormuse või liiga kitsaste kingade tõttu. Rõhu ja hõõruvate kohtade tõttu moodustuvad sellele reaktsioonina uued rakud ja need piirkonnad muutuvad kiiresti sarvestunuks ning saavad näotu kollaka värvi.

2. Mis on nahakuivuse ja nahapaksendite tagajärjed?

Kui nahapaksendeid ei eemaldata, võib tundlik jalanahk rebeneda ja muutuda bakterite poolt kahjustatavaks. Tagajärjeks võib olla põletik ja naha seennakkused. Kuiv, ketendav nahk ja nahapaksendid tuleb regulaarselt eemaldada.

3. Mis eristab Scholl Velvet Smooth uut elektroonilist teemantkristallidega viili?

Velvet Smooth elektroonilisel viilil on eemaldatav rullotsik ja ergonoomiline kuju liigse naha eemaldamiseks isegi väikestest juurdepääsmatutest kohtadest. Seadme rullotsikutel on mikrograanulitega osakesed, mis tagavad nahapaksendite õrna ja lihtsa eemaldamise ilma terveid nahakihte kahjustamata.

4. Mis on Velvet Smooth elektroonilise jalaviili eelis võrreldes käsitsi kasutatavate nahapaksendi viilidega?

Nahapaksendite eemaldamine Scholl Velvet Smooth uue elektroonilise teemantosakestega viiliga on kiire ja lihtne. Veelgi enam, see viil vajab väiksemat jõu rakendamist, mis tavapärase raspli või viili kasutamisel vajalik on.

5. Mis Scholl Velvet Smooth viili kasutamisega muutunud on?

Velvet Smooth rullotsikud on nüüd kaetud peenelt jahvatatud teemantosakestega, mis annavad nahapaksendite eemaldamisel tõhusamaid tulemusi. Asendatavate rullotsikute valikut laiendati ja nüüd on saadaval erinevad rullotsikud. Seega võite nüüd kasutada sobiva suurusega terasid, sõltuvalt nahapaksendi paksusest.

6. Kas ma võin kasutada Velvet Smooth elektroonilist jalaviili ka kätele tekkivate nahapaksendite puhul?

Jah, Scholl Velvet Smooth elektroonilist jalaviili võib kasutada ka paksenenud nahaga käte sisepindade tasandamiseks.

7. Kuidas Scholl Velvet Smooth elektrooniline teemantkristallidega jalaviil toimib?

Scholl Velvet Smooth elektroonilise jalaviili mikrograanulitega rullotsikud tagavad nahapaksendite õrna ja lihtsa eemaldamise ilma terveid nahakihte kahjustamata. Erineva paksusega nahapaksendite tõhusaks ja õrnaks eemaldamiseks on lisatud erineva suurusega graanulite uued vahetatavad rullotsikud.

8. Mida on võimalik teemantkristallidega vahetatavate rullotsikutega saavutada?

Teemantkristalle juba kasutatakse ilu- ja kosmeetikasektoris ning nad on tuntud oma koorivate omaduste poolest professionaalsetel kosmeetilistel protseduuridel. Veelgi enam, teemandid on üheks tugevamaks materjaliks maailmas. Uute Velvet Smooth vahetatavate rullotsikute osana ei paranda teemandid vaid Velvet Smooth elektroonilise jalaviili funktsionaalsust, vaid tagavad ka tõhusama nahapaksendite eemaldamise.

9. Kas mul peab olema nahapaksendite eemaldamisega varasemaid kogemusi?

Ei, sest lihtne kasutamine ja ohutu peatamine võimaldavad ka algajatel nahapaksendeid õrnalt ja põhjalikult eemaldada.

10. Kas on oht enda vigastamiseks nahapaksendite eemaldamisel Velvet Smooth elektroonilise jalaviiliga?

Ei, sest lihtne kasutamine ja ohutu peatamine võimaldavad ka algajatel nahapaksendeid õrnalt ja põhjalikult eemaldada. Siiski ei tuleks Velvet Smooth elektroonilist jalaviili kasutada vigastatud, haavanditega või ärritunud naha korral. Kui tekib ärritus või tüsistused, tuleb protseduur kohe pooleli jätta.

11. Kui sageli ma võin Scholl Velvet Smooth jalaviili kasutada ja kui pikalt peaks protseduur kestma?

Scholl Velvet Smooth elektroonilist jalaviili võib edukalt kasutada nii sageli kui te soovite, kuni teie jalanahk tundub pehmena ja on liigsetest nahapaksenditest vaba. Protseduuri kestus sõltub konkreetse inimese jalgade nahapaksenditest ja kingade sobivusest.

12. Miks on olemas kolm erinevat graanulite suurust / rullotsikut? Millal ja millise graanulite suurusega otsikut ma pean kasutama?

Velvet Smooth rullotsikute valikusse kuulub kolm erinevat rullotsikute tüüpi: väga jämedateraline, jämedateraline ja peeneteraline. Sõltuvalt inimese nahapaksendite paksusest on soovitatav liigsete nahapaksendite eemaldamiseks kasutada väga jämedateralist või jämedateralist otsikut.
Väga jämedateraline rullotsik sobib suurepäraselt paksude ja probleemsete nahapaksendite eemaldamiseks. Samas on jämedateraline rullotsik sobiv liigsete nahapaksendite tõhusaks, kuid õrnaks eemaldamiseks. Segapakk koosneb väga jämedateralisest ja peeneteralisest rullotsikust, kombineerides kaks erinevat osakeste suurust. Väga jämedateraline rullotsik on sobiv paksude ja probleemsete nahapaksendite eemaldamiseks ja peeneteraline rullotsik annab kõige paremad tulemused perfektse viimistlejana.

13. Kas ma pean oma jalgu enne protseduuri jalavannis leotama, või milline on parim ettevalmistus nahapaksendite eemaldamiseks?

Ei, jalgu ei peaks enne Scholl  Velvet Smooth elektroonilise jalaviili kasutamist leotama. Kui nahapaksendid on jalavannis pehmeks leotatud, võib juhtuda, et nahapaksendeid ei saa täielikult eemaldada. Optimaalne liigsete nahapaksendite eemaldamine on võimalik kuiva naha korral. Jalgade ettevalmistamine ei ole vajalik.

14. Kui ma kasutan oma uut Velvet Smooth elektroonilist jalaviili, jääb seade seisma. Mida ma selle osas ette võin võtta?

Kui te rakendate seadmele liiga suurt survet, lülitub seade automaatselt VÄLJA. See seadme ohutusväljalülitus kaitseb teie nahka ja hoiab samas ära nahapaksendite korraga liiga suurel määral eemaldamise. Proovige seadmele rakendada väiksemat survet ning tehke nahapaksendite kohal ühtlaseid liigutusi.

15. Mul on väga tugevad nahapaksendid ja Velvet Smooth elektroonilise jalaviiliga protseduurid nõuavad päris palju aega. Mida ma teha saan?

Scholl  Velvet Smooth tootevalikusse kuuluvad erinevat tüüpi nahapaksenditele sobiliku suurusega terad. Eriti jämedateralise suurusega rullotsikud on kaetud teemantosakestega ja on loodud eriti õrnaks ja usaldusväärseks tugevate nahapaksendite eemaldamiseks. Varem olid rullotsikud vaid ühesuguse suurusega osakestega. Uude sortimenti kuuluvad kolme erineva suurusega osakesed, mis võimaldavad teil eemaldada kõvemaid nahapaksendeid.

16. Millal on kõige parem aeg nahapaksendite eemaldamiseks?

Raske koormus või valed jalanõud tekitavad rõhu tõusu, mis põhjustab teie nahal kiiremat nahapaksendite teket. Tagajärjeks on inetud nahapiirkonnad ja valulikud nahapaksendid. Seetõttu soovitame nahapaksendeid eemaldada aastaringselt ja regulaarselt. Millisel ajal te nahapaksendeid eemaldate, on teie enda otsustada.

17. Mul on Velvet Smooth elektrooniline jalaviil juba olemas. Kas ma võin oma seadmega kasutada uusi teemantosakestega rullotsikuid?

Muidugi võite kasutada ka uusi Velvet Smooth erinevate terasuurustega teemantosakestega vahetatavaid rullotsikuid olemasoleva Velvet Smooth elektroonilise jalaviiliga.

18. Kuidas Velvet Smooth elektroonilist jalaviili kasutada?

Liigutage seadet õrnalt üle nahapaksenditega piirkondade, et liigseid nahapaksendeid eemaldada. Rakendage õrna kuni keskmist survet. Vältige kasutamist lõhenenud või verisel nahal!

19. Kuidas tuleb Velvet Smooth elektroonilist jalaviili nahapaksendite eemaldamise ajal õigesti käes hoida?

Võtke Velvet Smooth elektroonilisest jalaviilist ühe käega käepidemest kinni ja liigutage seda õrnalt üle nahapaksendite.

20. Kas ma pean rullotsikuid teatud kasutuskordade järel vahetama? Kuidas aru saada, millal rullotsikut vahetada tuleb?

Rullotsikuid tuleb vahetada alati siis, kui nad on kulunud. Kulumine sõltub kasutamise intensiivsusest, samuti protseduuride kestusest. Kulunud rullotsik ei eemalda nahapaksendeid enam täielikult, sest osakesi ei ole täiel määral enam olemas. Reeglina on rullikud kergemad ja osakesed on ära kulunud. Vajadusel ostke asendatavad rullotsikud.

21. Kuidas tuleks juba kasutatud rullotsikuid säilitada?

Kui te vahetate erinevate graanulite suurusega rullotsikuid, kasutage eelistatavalt väikest plastkotti, et säilitada juba kasutatud rullotsikuid, mis ei ole veel ära kulunud. Loomulikult võite rullotsikuid säilitada ka nende tavapärases kohas.

22. Kuidas tuleb vanad rullotsikud kõrvaldada?

Eelistatavalt tuleb vanad rullotsikud kõrvaldada prügikasti visates. Vanade rullotsikute kõrvaldamiseks ei ole erinõudeid.

23. Kas ma pean Velvet Smooth elektroonilist jalaviili pärast kasutamist eriliselt puhastama?

Rullotsiku puhastamiseks eemaldage see seadmest ja loputage jooksva vee all. Puhastage seadet niiske riidega. Kuivatage seade ja rullotsik puhta ja kuiva riidega ning asetage rullotsik tagasi seadmesse.

24. Miks peaksid mu jalad pärast Scholl Velvet Smooth elektroonilise viili kasutamist erihoolduse läbima?

Erihooldus pärast liigsete nahapaksendite eemaldamist võib soovitud siidpehmete jalgade tulemust pikendada. Et parimal viisil oma jalgade eest hoolitseda, on soovitatav neid pärast nahapaksendite eemaldamist rahustava Scholl Velvet Smooth jalavanniga puhastada. See eemaldab viimasedki nahapaksendid ja varustab teie jalgu samal ajal kvaliteetsete toimeainetega. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame pärastpoole jalgu Scholl Velvet Smooth intensiivse seerumiga kreemitada. Jalaseerum säilitab intensiivselt niiskust tänu Pentavitinile, rohelisele kalamarjale ja hüaluroonhappele.

25. Miks mu jalad erilist tähelepanu ja spetsiaalset jalahoolduskreemi vajavad?

Oleme jalgadel päev päeva järel terve oma elu. Siiski pöörame oma jalgadele tihti liiga vähe tähelepanu. Naha struktuuri tõttu on meie käe- ja jalanahal suur erinevus. Meie käe- ja jalanaha sisemised kihid on umbes kümme korda paksemad kui ülejäänud keha nahal, seetõttu vajavadki nad erilist hoolt.

26. Milliseid eeliseid Scholl Velvet Smooth jalahooldusvahendid pakuvad?

Tänu paljudele kõrgkvaliteetsetele koostisosadele pakub Scholl Velvet Smooth jalahooldusvahendite tootevalik professionaalset jalahooldust kodus, vastavalt teie isiklikele jalahoolduse vajadustele.

27. Mis teeb Scholl Velvet Smooth jalahoolduse tootevaliku nii eriliseks?

Scholl Velvet Smooth jalahoolduse tootevalik toimib tänu väga erilistele koostisosadele, mida jalahoolduses seni kasutatud ei ole, näiteks roheline kalamari, A- ja E-vitamiin ja mandliõli, mis on hästi tuntud teistes kõrgelt hinnatud nahahooldustoodetes. 

28. Kas ma pean samaaegselt kasutama kõiki tooteid, et saavutada optimaalseid tulemusi, või piisab sellest, kui ma kasutan näiteks ainult intensiivset seerumit?

Üksikuid tooteid võib kombineerida eraldi, et luua jalahooldusprotseduur, mis vastab täielikult iga konkreetse inimese vajadusele. Scholl Velvet Smooth jalahoolduse tootevalik pakub igapäevaseks või põhjalikult nädalavahetuseti kasutamiseks sobivaid tooteid kõigile, alates kiirprogrammist (Velvet Smooth elektrooniline jalaviil + intensiivne seerum) neile, kel on kiire, kuni mitmekülgse ulatusliku protseduuride programmini. Lisateavet protseduuride kohta leiate leheküljelt www.scholl.ee